UK
EN
RU
Зв'язатися з нами:
info@gidinteriors.com
Ми знаходимося:
м. Київ, вул. Шота Руставели 30б
Ми в соціальних мережах:
Консультація
UA
МЕНЮ
X ЗАКРИТИ МЕНЮ
Вакансії

Офіс GID Interiors

Загальна площа:
180 М2
Локація:
Київ
Дата:
2018 р.
A B O U T
Сучасний офіс-трансформер у царському будинкуЦе незвична історія одного перевтілення: була стара комуналка, а з’явився сучасний простір з ексклюзивними дизайнерськими рішеннями

Сьогодні офіс студії GID Interiors – це і зручний майданчик для творчості дизайнерів та архітекторів нашої команди, і місце для зустрічей з клієнтами та партнерами з провідних європейських компаній і наочна презентація нашої роботи.

Як усе починалось?

Декілька років тому компанія придбала колишню комунальну квартиру у центрі Києва. Це було не просто занедбане приміщення: колись у царському будинку цю квартиру перегородили на 9 кімнаток, підлога та стеля комуналки трималися на чесному слові, комунікації зруйновані вщент. Ми знесли зайві перегородки, штучно зроблені колишніми мешканцями з підручних засобів. На жаль, не усю оригінальну ліпнину вдалося вберегти – частину ми вимушені були реставрувати. Але спершу ми зміцнили стелю, підлогу, замінили гнилі балки, додали швелера та колони. Також повернули вхідні двері на те місце, де вони були, згідно з планом будинку. Довелося деякі конструкції зварювати, бо стара цегла сторічного будинку почала руйнуватися.

Ми підійшли системно до гідроізоляції помешкання, адже з одного боку маємо високий перший поверх та перепад висоти з іншого, як це часто буває у будовах у центрі міста. Тож, ми виключили ризики підтоплення. Довелося майже рік вивозити сміття – старі конструкції та рештки самодільних перегородок, іржаві труби й багато іншого.

Зручний простір, де народжуються ідеї

Але врешті зусилля команди того вартували – ми відкопали діамант. Це виявилось просторе приміщення з високою стелею і безліччю можливостей для професійних дизайнерів. Основну робочу зону - open space для нашої команди ми створили з максимальною зручністю й усіма сучасними вимогами. Високі стелі обіграли і функціонально додали внутрішні балкони, де тепер розміщена наша величезна бібліотека професійних каталогів, численних зразків продукції, книг, спеціалізованих видань.

Ми подбали про ергономіку офісу - кожна ніша, кожна вбудована шафа має функціональне навантаження, і разом з тим, вони залишаються практично непомітними, тобто ми максимально розширили простір.

В нашому офісі є дуже багато зручних місць для переговорів, роздумів, зустрічей з клієнтами. Одне з них – це балкон та невелика тераса. До речі, ми зміцнювали металевими конструкціями його основу. Сам же дизайн балкону та основного робочого простору перегукується – є елементи аутентичної ліпнини на стінах та стелі, класичні люстри як данина «царському минулому» будинку, і є цікаві рішення акцентних стін з найновіших італійських матеріалів, в тому числі, імітація цегляної кладки, яка особливо виразно виглядає поруч із білими стінами та світлою підлогою з керамограніту у холі та фактурним надміцним паркетом у основній залі. Так, якісний німецький паркет дуже добре переносить високі офісні навантаження, саме це ми й підкреслили. Більшість з цих матеріалів є новими на ринку, ми їх тестуємо на своєму офісі, щоб згодом пропонувати замовникам найкращі рішення.

Офіс, дружній до клієнта

Ще одним місцем для народження цікавих елітних інтер’єрів є крита веранда та внутрішній дворик, куди можна потрапити просто з рецепції. Тут атмосферно та надихаюче навіть у холодну пору року – максимум світла, зручні фотелі та крісла, диванчики, журнальний столик, плазма – виникає враження, що ви завітали у домашню вітальню для дружнього спілкування. Ми прагнули створити дружнє середовище для клієнта, де є місце сумнівам, порадам, обговоренням та роздумам. За рік – саме стільки у середньому ми будуємо один будинок – клієнти стають добрими друзями, і ми хочемо, щоб наші зустрічі проходили у такій практично домашній, комфортній атмосфері. Наш офіс підкреслює зв’язок з природою, зручність, комфорт, і це особливо цінно в центрі багатомільйонного міста, де хочеться на мить вирватися з шаленого ритму.

Офіс чи помешкання?

Наш офіс парадоксально органічно поєднав нові технології, інноваційні матеріали та консервативні пафосні елементи дизайну. В результаті таких перетворень за два роки ми отримали динамічний інтер’єр з цікавими доповненнями і навіть «секретами». А один із них про те, як сучасний кабінет директора та головного дизайнера студії за кілька хвилин можна перетворити у… невелику автономну квартиру. Не здогадались як? Це дозволяють зробити приховані розсувні конструкції та маніпуляції з «другим поверхом», де обладнано спальне місце. А під ним – ванна, мінікухня й багато іншого.

У ритмі сучасного життя часами є необхідність залишитись у центрі міста після роботи, щоб о сьомій ранку вже бігти на зустріч з нашим доволі зайнятим клієнтом. А якщо власник студії дизайну постійно мешкає у заміському будинку, то такий офіс-трансформер іноді просто незамінний.

Розсувні італійські смарт-системи лише з’явились на українському ринку і ми максимально доречно використали їх переваги для різноманітних перетворень простору, креативних варіантів рішень.

Система освітлення поєднує сучасні елементи та класичні, але є й ексклюзивні варіації, наприклад, у переговорній легкі невагомі люстри з ниток створені за особливою технологією – у формі світлих хмаринок. Домінує у приміщенні великий стіл для перемовин з масивною металевою основою незвичної форми – його ломані конструкції дуже функціональні, дозволяють зручно розташуватися за столом. Тобто ми продумали кожну деталь, а не лише віддали данину модним речам.

Основна концепція – єдиний простір життя та творчості

Білі стіни в офісі вивільнюють простір, створюють відчуття легкості. Їх врівноважують картину сучасних українських художників.

Декілька легких поєднаних між собою різнофункціональних приміщень створюють органічну концепцію спільного середовища для творчості, єднання з природою, гармонії та синергії команди, яка здійснює мрії, створює найкращі проєкти – будинків, офісів, сучасних квартир та інших приміщень.

Наш офіс демонструє, що нам до снаги виконати надскладну задачу.
Made on
Tilda