UK
EN
RU
Зв'язатися з нами:
info@gidinteriors.com
Ми знаходимося:
м. Київ, вул. Шота Руставели 30б
Ми в соціальних мережах:
Консультація
UA
МЕНЮ
X ЗАКРИТИ МЕНЮ
Вакансії

Офіс КИЇВМІСЬКБУД

A B O U T
Загальна площа:
119,5 М2
Локація:
Київ
Дата:
2019 р.
Офіс Київміськбуду – виразний інтер’єр, що сприяє комунікації

Компанія Будвестхолдинг та студія дизайну GID Interiors розробили та побудували чимало офісів в Україні, країнах Європи. Але це завдання для нас було особливо відповідальним – створити досконалий офіс для компанії Київміськбуд, професіонала на ринку будівельних послуг.
Безперечно, ми втілювали проєкт, згідно з усіма «маркерами», які роблять компанію впізнаваною, використовували новітні матеріали, корпоративні кольори, проектували зручну зону для комунікації з клієнтами та закриту для доступу сторонніх частину офісу, де є все необхідне для персоналу компанії.
Ми керувались принципами, які дозволяють створити такий публічний простір, який є дружнім до клієнтів. Тут хочеться спілкуватися, адже є все необхідне для роботи, переговорів з інвесторами, комунікації сприяє комфортний ненав’язливий дизайн, зручні меблі та багато іншого. Тут продумані відокремлені місця для вивчення умов інвестування, де клієнти можуть отримати відповіді на усі свої запитання, оскільки забезпечено достатній рівень приватності.
Основне офісне приміщення, стіни та підлога, зроблені у керамограніті – матеріал надміцний, виглядає стильно та сучасно. Ми рекомендуємо його використовувати в офісах, особливо там, де відчутне значне навантаження, як, наприклад, у Київміськбуді, де щоденно буває дуже багато клієнтів. Таким чином, ми завжди враховуємо прогноз зносостійкості матеріалів. Завдяки такому ультрамодному оздобленню офіс є дуже світлим, просторим, практичним.


За ескізами дизайнерів GID Interiors, для цього інтер’єру створили незвичні люстри, які підтримують ефект легкості, світла, сяяння. Ще одна власна розробка наших спеціалістів – диванчики у вигляді хвиль та м’які крісла. Меблі в офісі підтримують корпоративні кольори компанії, вони виразно виглядають на фоні світлого італійського керамограніту. До того ж вони дуже зручні, справляють позитивне враження. В такому офісі хочеться затриматись.
Окремим побажанням замовників було створення зручного офісу для персоналу, з усіма належними приміщеннями – кухнею, гардеробом, кабінетами, просторими вбудованими меблями. Важливо було забезпечити безпеку для цих, окремих від публічного простору, офісних зон. Система безпеки, розроблена нами, сканує відбитки пальців на ручках дверей. А загальна стилістика офісу підтримується і в цій частині, де перебувають лише співробітники компанії.
В цілому, вийшов трендовий офісний інтер’єр дружній до співробітників та численних відвідувачів.


Made on
Tilda