UK
EN
RU
Зв'язатися з нами:
info@gidinteriors.com
Ми знаходимося:
м. Київ, вул. Шота Руставели 30б
Ми в соціальних мережах:
Консультація
UA
МЕНЮ
X ЗАКРИТИ МЕНЮ
Вакансії

Вілла в Монако

A B O U T
Вілла в Монако – столітня архітектура & сучасний зручний простір для життя

Загальна площа:
313,6М2
Локація:
Монако
Дата:
2017 р.
Ми створюємо інтер’єри по всій Європі, але це завдання було надскладним: вимоги в європейських країнах дуже суворі, потрібно було зберегти та реставрувати кожну деталь фасаду старовинної вілли, кожну раму, кожен елемент декору, відтворити навіть точнісінько такий колір! Менше з тим, ми впорались і вдосконалили простір для життя, зробили сучасні просторі інтер’єри замість маленьких кімнаток минулого століття.

Отже, ми додали функціональності, зручності старовинній віллі та зберегли її енергетику: переробили дах та утеплили його, замість кам’яних сходів зробили дерев’яні, проклали нові комунікації, обрали сантехніку у старовинному стилі, розширили вітальню, столову та кухню частково за рахунок тераси, замінили балки на стелі та спеціально зістарили їх.

Ландшафт навколо будинку диктував стилістику французького півдня: ми використали мармур та травертин, проклали нові доріжки та місточки в саду, додали каскад фонтанчиків, висадили рослини і повністю оновили ландшафтний дизайн.

Усі приміщення вілли зазнали системних змін – використані нові матеріали та елементи декору. У оздобленні інтер’єрів кухні акцент зроблено на старовинних техніках плитки – на полу та кухонному фартуху.

У більшості приміщень на підлозі превалює дорогий італійський паркет. Ексклюзивні настільні лампи з венеційським склом, створені у єдиному екземплярі на спецзамовлення, є проявом справжнього італійського шику. Разом з коштовними люстрами, торшерами та бра вони складають єдиний ансамбль.

Наша студія GID Interiors спеціально підбирала тканини для м’яких меблів. За нашими ескізами створювались дивани та крісла і навіть вишуканий сирний столик.

В інтер’єрах вілли одразу впадає в око дзеркало на всю стіну – на ньому є фігурна різьба з рослинним орнаментом, до дзеркала приставлений столик, що підтримує цю стилістику.
Інтер’єр витримано у м’якій спокійній кольоровій гамі.

Ми створили ексклюзивний проєкт вілли в статусному місті Villefranche-sur-Mer у Монако, де старовинні фасади та елементи декору органічно поєднуються з новими сучасними матеріалами, коштовними ексклюзивними деталями та меблями, текстилем, освітленням.

У інтер’єрі використані матеріали всесвітньо відомих європейських брендів. Так, у оздобленні барбекю є кераміка Antica Deruta. Дизайнерські меблі Laboratorio Italiano та Arte Brotto розташовані у кухні. Люстри та інше освітлення De Majo гармонійно поєднані з елементами декору Venini. Італійський паркет Foglie d'Oro доповнює відчуття затишку та елегантності.
Врешті замовник отримав сучасний будинок Luxury-сегменту, комфортний для життя.
Made on
Tilda