UK
EN
RU
Зв'язатися з нами:
info@gidinteriors.com
Ми знаходимося:
м. Київ, вул. Шота Руставели 30б
Ми в соціальних мережах:
Консультація
UA
МЕНЮ
X ЗАКРИТИ МЕНЮ
Вакансії
S

НАША КОМПАНІЯ НАДАЄ

ВЕЛИКУ КІЛЬКІСТЬ ПОСЛУГ
Створюємо ексклюзивні інтер’єри будинків, квартир, офісів, враховуючи найвибагливіші завдання клієнтів. Будуємо котеджі, індивідуальні будинки під ключ на ваше замовлення, в тому числі будинки з брусу. Створюємо дизайн-проєкти вишуканих елітних інтер’єрів для будинків в Україні та країнах Європи. Проводимо гарантійне обслуговування створених нами проєктів, авторський супровід. Здійснюємо сервіс-підтримку наших проєктів – допоможемо дістати будь-яку деталь інтер’єру нашим клієнтам, навіть якщо будинок побудовано нами багато років тому.
E
R
V
I
C
E
S
Архітектурне проектування
Маємо багаторічний досвід архітектурного планування будинків та офісів, реконструкції житлових та нежитлових приміщень, створення унікальних топових інтер’єрів тощо. Наші архітектурні проєкти є оптимальними з точки зору пріоритетів замовника, з урахуванням складності організації того чи іншого приміщення, його ергономіки, зручності та естетики.

Ми пропонуємо замовникам грамотні інженерні рішення, вивірені до сантиметра, використовуємо лише високоякісні матеріали. Працюємо від проектування приміщення до здачі об’єкта в експлуатацію.
Дизайн інтер’єрів
Ви прагнете отримати сучасний трендовий інтер’єр, який буде актуальним ще мінімум 10-15 років? Тоді вам до нас! Студія GID Interiors розробляє дизайн інтер’єру з урахуванням усіх новинок на ринку Європи та США. Ми пропонуємо оздоблення, світло та меблі безпосередньо від елітних фабрик Італії, Британії, Франції. Європейські партнери створять фотелі чи люстри за нашими індивідуальними ескізами. Це будуть елементи інтер’єру під найкращими світовими брендами. Ви отримаєте ультрамодні рішення, які існують в одному екземплярі!
Ми працюємо з найновішими матеріалами, які тільки-но з’являються на ринках Європи та США – ви матимете найактуальніший дизайн квартири чи будинку. Наші дизайнери та архітектори мають досвід роботи на міжнародних ринках – ми створюємо інтер’єри у Франції, Чехії, Австрії та багатьох інших країнах, тож працюємо за найвищими стандартами якості.
Вам ближче класика чи мінімалізм? Еклектика або чистий скандинавський стиль? Або ж ви прагнете отримати найтехнологічнішу «начинку» будинку? Реалізовуємо найвибагливіші запити клієнтів!
Дизайн проекту під ключ
Що означає дизайн проєкту під ключ? Ця опція позбавляє вас як замовника багатьох неприємних сюрпризів: ми створюємо проєкт, розробляємо дизайн і врешті втілюємо його у життя. Адже студія GID Interiors вже багато років працює разом з будівельною компанією Будвестхолдинг, і кожен проєкт ми продумуємо до найменших дрібниць. Отже ви уникнете таких поширених ситуацій, коли дизайнер створив ескіз і не врахував висоту чи ширину стіни, тому вже в процесі роботи доводиться коригувати, виправляти помилки.
Натомість наш дизайн під ключ пропонує одразу оптимальне точне рішення у кожному приміщенні, з кожним елементом інтер’єру. Ми будуємо від ескізу до найостаннішого функціонального елементу – капців та рушників.
Будівництво та ремонт
Ми пропонуємо комплексні високоякісні рішення у сфері будівництва та ремонту. Будуємо котеджі, індивідуальні будинки під ключ, в тому числі з брусу. Здійснюємо ремонт квартир, офісів, будинків, враховуючи найвибагливіші побажання клієнтів. Ми використовуємо лише високоякісні екологічні матеріали для будівництва та ремонту.
Будуємо в Україні та країнах Європи за найвищими стандартами.
Авторський супровід
Після завершення будівництва чи ремонту ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку, допомогу, консультацію. Так, наші клієнти залишаються добрими друзями багато років – і це теж оцінка якості роботи, погодьтесь.
Що може включати авторський супровід проєкту? Наприклад, ми здійснюємо сервіс-підтримку– допоможемо дістати будь-яку деталь інтер’єру, навіть якщо будинок побудовано нами багато років тому. Ми постійно співпрацюємо з партнерськими фірмами у Європі та США, тому з нами легко замовити змішувач з останньої колекції чи додатковий перехідник – наша логістика завжди на висоті.
Або, раптом ви прагнете вдосконалити проєкт, який будувався 10 років тому, щоб він найкраще відповідав новим пріоритетам – ми запропонуємо найоптимальніші рішення.
Ми консультуємо замовника з будь-яких питань, доставляємо усе обладнання, меблі, сантехніку, оздоблення безпосередньо від кращих виробників Європи та США.
До речі, ви знали, що наш мобільний не мінявся вже багато років? Ми завжди на зв’язку!
Залишити заявку
Ваше ім’я *
Ваш телефон *
Made on
Tilda