Блог

Кава, ескізи та ексклюзивний інтер’єр

Пластичні матеріали, двері та шафки приховані у стінах, високі стелі із внутрішніми балкончиками… Ми любимо трансформувати простір, випробувати новинки, втілювати сміливі ідеї. І коли видалась нагода, вирішили переконувати клієнтів на власному прикладі. Так з’явився за кілька років наш незвичний офіс у центрі Києва. Тут ми скористалися усіма перевагами високих стель царського будинку і показали, що класичний інтер’єр може бути супертрендовим, сучасним, ультрамодним.
Не вірите? Приходьте на філіжанку кави – у нашому внутрішньому дворику навіть взимку дуже зручно обговорювати ідеї. Ідеї вашого найкращого будинку, який буде достойним вас.
Я, Інна Грималюк, головний дизайнер та власниця студії GID Interiors, запрошую вас!
Ви ж теж любите італійську каву, яскраву і разом з тим затишну осінь у центрі мегаполіса під звуки мрій про недалеке майбутнє. І не тільки мрій. Обговорюватимемо, малюватимемо ескізи, переглядатимемо зразки італійського текстилю, які щойно надійшли від наших партнерів з Флоренції…
Вже наступної осені запашна кава чекатиме у вашій новій оселі. Так, ми встигнемо за рік, перевірено.

Чому так? Навіщо треба було використовувати надміцний керамограніт, або італійську сантехніку з характером? Сміливо міксувати кольори та фактури? Замовляти меблі, які трансформують простір? Адже, можна ж обмежитись чимось таким універсальним, як у всіх – стандартний набір «дизайнерських рішень», акцентів та типових інтер’єрних фішок? Справді, так легше. Але ми хотіли переконати клієнта в тому, що він в реальності отримає найвищий результат – свій, особливий будинок, свою неповторну квартиру, а не «типовий» проєкт.
Made on
Tilda