Блог

Сезон-2022: функціональність, комфорт, природні акценти

Восени ми замислюємось, якими будуть тенденції дизайну інтер’єрів-2022? Що зміниться, а що залишиться як продовження трендів-2021? Деякі висновки ми як студія дизайну GID Interiors вже зробили і готові поділитися з вами.


Наші будинки та квартири стають дедалі комфортнішими та функціональнішими, бо ми все більше часу проводимо вдома. Відтак, пандемія дещо змінила і пріоритети замовників: необхідно, щоб вдома було зручне зонування та вдосталь робочих місць для усіх дорослих членів родини (як організувати зум-переговори та онлайн-конференції і не перетинатись один з одним, не заважати?), а також – для дистанційних занять дітей. Надважливе завдання: грамотно організувати простір будинку, котеджу чи квартири. Ми прагнемо створити житло, де будуть облаштовані затишні місця для активної діяльності та відпочинку, що відображають уподобання та стиль життя власників.


Глобальний тренд наступного року - це ергономічність та функціональність приміщень, до дрібниць продуманий простір помешкання, можливість його трансформації, швидкої зміни акцентів чи деталей. У цьому нам допоможуть варіанти створення окремих виразних зон, виділення їх кольором, або ж - акцентних стін із дерева, каменю тощо. Такі елементи чудово виглядають і в якості статусного фону, ви будете дуже достойно виглядати під час онлайн-заходів, адже стіна за спиною спікера, учасника має неабияке значення.
З цього ж тренду на функціональність та мультизадачність витікає інша тенденція – зростає попит на розумні меблі, зокрема, смарт-системи, іноваційні розсувні конструкції без зайвої видимої фурнітури. Вони не захаращують простір і, водночас, за необхідності швидко трансформують його: ось це лише шафа вздовж стіни, а за мить вона відкриває робочу зону кабінету з великим столом та технікою, усіма необхідними підключеннями для гаджетів. Зручно, безумовно. Такі конструкції ви можете побачити у нашому офісі – кращі італійські меблі, як вони працюють як миттєво перетворюють простір.

Але не лише про роботу та ергономіку говоримо, коли плануємо дизайн інтер’єру-2022. Одна з базових потреб, яку маємо задовольнити – дати замовнику відчуття комфорту, захищеності. У цьому нам допоможуть пастельні відтінки, спокійні та затишні, природні мотиви, зелені зони, використання благородного дерева, м’якого освітлення, зокрема, зручних стильних трекових систем, які дозволяють направляти світло та зонувати його за найменшого бажання, виділяючи ті чи інші частини приміщення. Тренд на різноманіття та єднання з природою.

Ще один тренд наступного року -  просторі відкриті приміщення, де є відчуття повітря, легкості. Саме в таких інтер’єрах хочеться жити, тут зручно та приємно і працювати, і влаштувати релакс, побути наодинці, чи з друзями й рідними. Тому ще більше уваги приділяється легким скляним перегородкам, розсувним конструкціям, їх доповнюють авторські елементи декору та освітлення, наприклад, невагомі, ніби розчинені у повітрі люстри та бра, торшери. Дзеркальні поверхні теж чудово працюють як самостійні елементи декору і разом з тим суттєво розширюють приміщення, кімнати, хол чи передпокій, санвузол чи гардеробну.


Окремий тренд – ексклюзивність декору, меблів. Вони мають бути і зручними, і унікальними, виразними, з характером. Наша студія GID Interiors все частіше замовляє на елітних фабриках Італії, Франції меблі за нашими власними дизайнерськими ескізами – ми отримуємо для наших клієнтів статусні дивани, крісла, столи та кухонні гарнітури елітних брендів, зроблені в єдиному екземплярі! Це висока мода інтер’єрних рішень, і на неї попит зростає саме зараз. А ми, як ви знаєте, маємо прямі багаторічні стосунки з італійськими та загалом європейськими партнерами – кращими виробниками, з нами комфортно та вигдно будувати будинок та облаштовувати його усім необхідним до дрібниць.


Яким ще будуть тенденції дизайну 2022 року, поговоримо у наших наступних блогах.

Пишіть нам, звертайтесь, обговоримо ваш ексклюзивний проєкт будинку, квартири. А вже за рік ми завершимо будівництво та оздоблення вашого житла до найменших деталей.
Made on
Tilda